Macbook Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu macbook cihazlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz Macbook cihazlarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bizler Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimizin gönderdiğiniz özellikleri inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bizlerin bulunduğu konuma gelerek yada ortak bir noktada buluşarak elinizde bulunan ikinci el ve sıfır macbook cihazlarınızı bizlere satabilirsiniz. Macbook Alan Yerler olarak Macbook Pro, Macbook Air, İmac, Mac Mini olmak üzere tüm modellerini ve özelliklerini en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız . Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla Macbook cihazlarınızı satmayın.

Macbook Alan Yerler
Macbook Alan Yerler

İkinci El Macbook Alan Yerler

İkinci El Macbook Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el Macbook Air, Macbook Pro, İmac, Mac Mini satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz.

  1. Daha önceden anakart tamiri yada chipset tamiri görüp görmediğini incelemekteyiz.
  2. Ekranında ölü pixel olup olmadığına çok var ise alamıyoruz.
  3. Ekranında hata yada çatlak var ise ne yazık ki alamıyoruz.
  4. Sıvı teması olmuş cihazları satın alamamaktayız.

Çünkü bu hususlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin ikinci el macbook cihazlarınızı satın almaktayız.

Macbook Pro Alan Yerler

Macbook Pro Alan Yerler olarak hem ikinci el hem de sıfır kapalı kutu Macbook pro cihazlarınızı satın almaktayız. Satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlar fatura sahibi sizler olmanız gerekmektedir. Ya da fatura sahibi ile birlikte gelip ürünü satabilirsiniz. 2011 ve daha üstü üretimleri satın almaktayız. Satmak istediğiniz Macbook pro cihazlarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Pil devir sayısını bizlere söylemeniz takdirde en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Macbook Air Alan Yerler

Macbook Air Alan Yerler olarak hem ikinci el hem de sıfır kapalı kutu Macbook air cihazlarınızı satın almaktayız. Satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlar fatura sahibi sizler olmanız gerekmektedir. Ya da fatura sahibi ile birlikte gelip ürünü satabilirsiniz. 2011 ve daha üstü üretimleri satın almaktayız. Satmak istediğiniz Macbook air cihazlarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Pil devir sayısını bizlere söylemeniz takdirde en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Laptop Satmak İçin Arayın