Bilgisayar Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin Gaming, İş bilgisayarlarını, All İn One bilgisayarlarınızı anında nakit olarak satın almaktayız. Satın alma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimizi soracak olursanız siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Sizler satmak istediğiniz bilgisayarlarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler bilgisayarlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ya siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek yada mağazamıza gelerek elinizde bulunan ikinci el ve sıfır bilgisayarlarınızı değerinde satabilirsiniz. Bilgisayar Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Lütfen bizlere danışmadan elinizde bulunan ikinci el bilgisayarlarınızı satmayın.

bilgisayar alan yerler
bilgisayar alan

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el bilgisayarlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlarımız mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Çünkü satın almadığımız bilgisayarları bizlere getirerek zaman harcamanızı istemeyiz. Onun için yazımızı dikkatli okumanızı rica ederiz.

  • Daha önceden anakart tamiri görmüş cihazlarınızı satın almamaktayız.
  • Sıvı temas etmiş bilgisayarları satın almamaktayız.
  • Çalışmayan bilgisayarları satın almamaktayız.
  • En az 1 Saat deneme ve test ederek satın almaktayız.

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler olarak lütfen bu hususlar göz önünde bulundurup elinizde bulunan ikinci el bilgisayarlarınızı satmak için bizleri arayın.

bilgisayar satmak istiyorum
bilgisayar satmak istiyorum

Bilgisayar Satmak İstiyorum

Bilgisayar Satmak İstiyorum, Bilgisayar Nereye Satabilirim, Bilgisayar Kime Satabilirim, Bilgisayar Nasıl Satabilirim, Bilgisayar Kimler Alır, Bilgisayarımı Kaça Satabilirim, Bilgisayarım Ne Kadar Eder gibi sorularınızın cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Bizleri aramadan asla bilgisayarlarınızı satmayın. 

Laptop Satmak İçin Arayın